Gast Choreografie Nina van der Zouwen
Toegang voor 3 repetites van 80 min
Duik in de wereld van dans met onze unieke workshops. Bij Balletschool MJ bieden we intensieve sessies voor diverse niveaus, geleid door exclusieve docenten. Ontdek nieuwe stijlen, verbeter je techniek en beleef bovenal veel plezier. We zijn blij dat je hier bent om deel uit te maken van ons verhaal.
β¨ Voor onze eindvoorstelling zal er dit jaar opnieuw een speciale gastchoreografie worden gemaakt door docent Nina van der Zouwen ππ₯
De repetities zullen plaatsvinden op:
π
Woensdag 6 mei
π
Woensdag 27 mei
π
Woensdag 3 juni
Met als optie woensdag 24 juni (TBA)
π£ Tijd: 20:40 – 22:00
β οΈ Belangrijk: deelnemers dienen bij alle drie de
Hieronder kun je een pakket aanschaffen voor alle 3 de repetities tegen een gereduceerd tarief β¨repetities aanwezig te zijn.
Toegang voor 3 repetites van 80 min
Omdat veel leerlingen aangaven behoefte te hebben aan meer verdieping in jazz techniek, organiseert docent Nina van der Zouwen i.s.m. BMJ een speciale Jazz Technique Intensive.
Tijdens deze les ligt de focus op het verfijnen van techniek, het bewust trainen van het lichaam en het ontvangen van persoonlijke feedback. Er is ruimte om écht de diepte in te gaan en gericht te werken aan je ontwikkeling als danser.
β¨ Voorrang voor BMJ-leerlingen
BMJ-leerlingen krijgen als eerste de kans om zich in te schrijven. Daarna wordt de les opengesteld voor deelnemers van buitenaf.
π Wil je meedoen? Zorg dat je je vóór 22 april aanmeldt (vol = vol).
π Datum: 29 april
Bij voldoende animo bestaat de mogelijkheid dat deze intensive een terugkerend concept wordt.
π Voor de Advanced/Pro les wordt gekeken naar het niveau van de inschrijvingen, zodat iedereen het maximale uit de les kan halen. Bij twijfel over deelname wordt aangeraden om even contact op te nemen met Nina : 0622513465
Nina kijkt er enorm naar uit om met jullie te werken en samen de verdieping in te gaan β¨
90 min: Warming Up, Strength and Flexibility, Technique basics, across the floor phrase
120 min: Warming Up, Strength and Flexibility, Technical phrases and Choreography
Onze workshops zijn voor iedereen die van dans houdt! Of je nu een beginner bent, al wat ervaring hebt (intermediate) of een gevorderde danser, bij Balletschool MJ vind je de perfecte uitdaging. Ontdek pure en authentieke dansstijlen in een inspirerende omgeving.
De workshops van Balletschool MJ zijn speciaal ontworpen voor alle niveaus. Of je nu je eerste danspassen zet of je techniek wilt verfijnen, onze docenten begeleiden je met plezier. Ontdek de wereld van pure en authentieke dansstijlen.
Tijdens onze workshops dompel je jezelf onder in pure en authentieke dansstijlen. Je krijgt de kans om een nieuwe stijl te ontdekken, je techniek te verbeteren en vooral veel plezier te hebben. Elke workshop is een unieke ervaring om te groeien als danser.